Akcja 5, 10, 15...a nawet 1

Potrzebujemy Waszego wparcia finansowego...chwila...nie potrzebujemy, jeśli portal ma pozostać w takiej formie jakiej jest. Problemem jest reklama której nie ma. A na nią potrzebne są pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze. Wszystko pokrywamy z własnych środków, w tym utrzymanie serwera. Jeśli nie zależy Ci na rozwijaniu tego portalu po prostu olej ten temat. Jeśli natomiast chcesz docenić trud i wysiłek włożony w ten serwis możesz wpłacić drobne kwoty 15, 10, 5 a nawet złotówkę. Można to zrobić przekazując dobrowolną darowiznę przelewem na moje konto bankowe:

88 1910 1048 2763 5401 3328 0001
tytułem "Darowizna dla ZnajdePokoj". Dziękuję, Paweł Stefanowski. pa@stefanowski@gmail.com

lub paypalem

UWAGA: To nie jest publiczna zbiórka ofiar na żaden z góry określony cel! To tylko informacja dla osób, które chcą mi przekazać dobrowolną darowiznę, w jaki sposób mogą to zrobić.


Zgodnie z orzeczeniem sądu (sprawa przeciwko serwisowi Histmag.org – więcej informacji TUTAJ) Ustawa o zbiórkach publicznych (w tym wymóg zezwolenia) dotyczy publicznych zbiórek ofiar gotówkowych na z góry określony cel i nie ma zastosowania do darowizn elektronicznych-bezgotówkowych. Niezależnie do powyższego - zarówno przekazywanie jak i przyjmowanie darowizn jest legalne i nie wymaga niczyjej zgody ani zezwolenia!


Informacja dla Urzędu Skarbowego:
Darowizny są rozliczane z Urzędem Skarbowym zgodnie z ustawą:

  • ustawa z dnia 28 lipca 1983 r. o podatku od spadków i darowizn (Dz. U. z 2009 r. Nr 93, poz. 768, z późn. zm.)
  • ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (Dz. U. z 2012 r. poz. 749, z późn. zm),(więcej informacji TUTAJ)